• 7b - Stacja Grawitacja

23.06.2021

22 czerwca 2021 r. klasa 7b wybrała się do Parku Trampolin "STACJA GRAWIATCJA", gdzie uczniowie mieli okazję skorzystać m.in. z: trampolin, boiska do koszykówki z trampolinami, boiska do siatkówki z trampolinami, poduszki z wieżami do skoków, interaktywnych trampolin z grami komputerowymi, itp.

• 4b - warsztaty w MDK

21.06.2021

06.10.2020 r. klasa 4b uczestniczyła w warsztatach na temat agresji i przemocy organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury. Celem zajęć było eliminowanie aktów agresji fizycznej i psychicznej wśród uczniów oraz uświadomienie zagrożeń wynikających ze stosowania przemocy. Program umożliwił dzieciom szersze zaznajomienie się z problemem agresji w szkole. Uczniowie poznali czym jest agresja, jakie są jej przejawy oraz czym różni się agresja fizyczna od psychicznej. Warsztaty miały na celu rozwijanie u dzieci postawy asertywności, umiejętności wyrażania swojego zdania. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach, wspólnie poszukiwali przyczyn agresji i przemocy. Część zajęć stanowiły zabawy plastyczne, rozwijające kreatywność uczestników oraz utrwalające uzyskane wiadomości.

• 4b - wycieczka do TEPfaktor

21.06.2021

18.06.2021 r. klasa 4b wybrała się na wycieczkę do parku rozrywkowo-sportowego TEPfaktor. Na uczniów czekały różne ruchome i elektronicznie sterowane przeszkody, gdzie mogli sprawdzić swoją siłę fizyczną, logiczne myślenie, cierpliwość i zręczność manualną. Była to niesamowita przygoda, pełna śmiechu, adrenaliny i wzajemnej współpracy. Gry i zabawy klasa kontynuowała w parku Szczęśliwickim. Uczniowie po zjedzeniu pizzy i lodów zmęczeni, ale zadowoleni wrócili do szkoły. Wycieczka dostarczyła wielu niesamowitych wrażeń.