• PEDAGOG

PIĄTEK 11:30 - 13:30 Zofia Donica
        - 17:05 Sylwia Gadomska

Szanowni Państwo,

Ostateczny termin na rozliczenie stypendium socjalnego (przyniesienie faktur) jest 8 maja 2020. Po tym terminie nie będą przyjmowane już żadne faktury do rozliczenia.

W związku z licznymi pytaniami o termin wypłaty stypendiów, informujemy, iż administracja szkoły będzie bezpośrednio kontaktować się z każdym rodzicem i umawiać termin odbioru pieniędzy.
        Kontakt telefoniczny nastąpi do końca kwietnia.

Ponadto, bardzo dziękujemy rodzicom, którzy zgodnie z podanymi przez nas informacjami, dołączyli do swoich faktur potwierdzenie przelewu oraz w przypadku, gdy jedna faktura dotyczyła kilku uczniów - dołączyli samodzielnie zrobioną kopię tej faktury.

Jednocześnie informujemy, iż od września 2020r. faktury bez potwierdzenia przelewu oraz samodzielnie wykonanych przez rodziców i dołączonych kopii będą sprawdzane i rozliczane W OSTATNIEJ KOLEJNOŚCI.

Prosimy o przynoszenie faktur i pozostawianie je w pudełku podpisanym "Stypendia".

Prosimy, aby koperty były szczelnie zamknięte i dostarczane w rękawiczkach.

Każda koperta powinna dotyczyć jednego ucznia tzn. jeśli jeden rodzic rozlicza stypendium za 3 dzieci, powinien dostarczyć 3 koperty.

Faktury opłacone bezgotówkowo muszą posiadać dołączone (wydrukowane) potwierdzenie zapłaty.

W przypadku faktur wymagających potwierdzenia zgodności z oryginałem prosimy o dołączanie oryginału, który będzie można odebrać w późniejszym terminie.

Bardzo prosimy, aby SZCZEGÓŁOWO opisali państwo na odwrocie faktury jaki jest cel edukacyjny kupionych artykułów - w tym zakresie w ubiegłych latach było najwięcej błędów, przez co faktury nie mogą być prawidłowo rozliczone.

UWAGA:
        Pamiętajmy, że im mniej błędów będą zawierały faktury, tym szybciej rozliczymy stypendia, dlatego uprzejmie prosimy o sprawdzenie na fakturach danych, opisów celu edukacyjnego, dołączenie potwierdzenia płatności bezgotówkowej oraz oryginałów faktur, jeśli wymagają one potwierdzenia zgodności (dotyczy rodziców, którzy rozliczają stypendia za więcej niż jedno dziecko i na jednej fakturze mają artykuły dla więcej niż jednego dziecka)

PONADTO PROSIMY, ABY W KAŻDEJ KOPERCIE BYŁA KARTKA Z INFORMACJĄ:
        1. IMIĘ I NAZWISKO RODZICA, NA KTÓREGO WYDAWANA BYŁA DECYZJA STYPENDIALNA:
        2. IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA:
        3. KLASA:
        ułatwi to organizację, gdy rodzic i uczeń posiadają inne nazwiska.

Dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy zdrowia.
        W razie pytań prosimy o kontakt.

Sylwia Gadomska
        Zofia Donica

Konsultacje dla rodziców

pon. 8.00 - 9.00
        pt. 14.30 - 15.30

• Rozpoznaje warunki życia i nauki uczniów z trudnościami dydaktycznymi. Współpracuje z wychowawcami klas.
        • Organizuje opiekę i pomoc materialną dla uczniów potrzebujących pomocy.
        • Kontroluje realizację obowiązku szkolnego.
        • W uzasadnionych przypadkach współpracuje z kuratorem sądowym
        • Współpracuje z instytucjami wspierającymi uczniów.
        • Udziela pomocy uczniom w eliminowaniu napięć psychicznych na tle niepowodzeń szkolnych.
        • Pomaga Rodzicom w rozwiązywaniu trudności wychowawczych.
        • Koordynuje prace z zakresu profilaktyki wychowawczej i zdrowotnej uczniów.

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Środowiskowe Ogniska Wychowawcze Zarząd Oddziału Warszawa - Ochota
        ul. Częstochowska 11/15, 02-344 Warszawa
        e-mail: tpd@buziaczek.pl