• KONSULTACJE ROK SZKOLNY 2022/2023

         

        LP.

         

        NAZWISKO I IMIĘ

        PONIEDZIAŁEK

        WTOREK

        ŚRODA

        CZWARTEK

        PIĄTEK

        1.

        Adamczyk Ewa

         

        15.35 – 16.35

         

         

         

        2.

        Bałagura Wiktor

         

         

         

        10.40 – 11.40

         

        3.

        Bekier Anna

        14.35 – 15.35

         

         

         

         

        4.

        Benza Katarzyna

        16.30 – 17.30

         

         

         

         

        5.

        Bielesza Aleksandra

         

        13.45 – 14.45

         

         

         

        6.

        Brzeska Krystyna

         

        7.45 – 8.45

         

         

         

        7.

        Charytonowicz Halina

         

         

        8.45 – 9.45

         

         

        8

        Chudzyńska Marzena

         

         

         

        16.20 – 17.20

         

        9.

        Ciecierski Dariusz

        15.30 – 16.30

         

         

         

         

        10.

        Cieślik Magdalena

         

         

         

         

         

        11.

        Czaja – Maź Kamila

         

         

         

        8.30 – 9.30

         

        12.

        Czarny Barbara

         

         

        12.30 – 13.30

         

         

        13.

        Ćwikłowski Paweł

         

         

         

         

        7.45 – 8.45

        14.

        Deska Kamila

         

         

         

         

        9.30 – 10.30

        15.

        Donica Zofia

        13.45 – 14.45

         

         

         

         

        16.

        Dudziak – Tomaszek Beata

         

        17.20 – 18.20

         

         

         

        17.

        Dynak Renata

         

         

        17.20 – 18.20

         

         

        18.

        Gawarzycki Dawid

         

         

        17.10 – 18.10

         

         

        19.

        Godlewska Wiesława

         

        11.30 – 12.00

         

         

         

        20.

        Grodzka Agnieszka

         

        15.30 – 16.30

         

         

         

        21.

        Grzegorczyk Bożena

         

        14.30 – 15.30

         

         

         

        22.

        Grzeszczak Jolanta

         

        15.35 – 16.35

         

         

         

        23.

        Jakubik Ewa

         

        15.30 – 16.30

         

         

         

        24.

        Jurewicz Radosław

         

        17.10 – 17.40

         

         

         

        25.

        Klimek Katarzyna

         

        14.30 – 15.30

         

         

         

        26.

        Koniarska Anna

        15.30 – 16.30

         

         

         

         

        27.

        Kossowska Violetta

        15.35 – 16.30

         

         

         

         

        28.

        Kowalczyk Angelika

         

         

         

         

        16.20 – 17.20

        29.

        Koziara Magdalena

         

         

         

        13.45 – 14.45

         

        30.

        Kubicki Jakub

         

        16.40 – 17.40

         

         

         

        31.

        Kuźnicka Małgorzata

         

         

         

         

        14.45 – 15.45

        32.

        Leszczyńska Beata

        16.20 – 17.20

         

         

         

         

        33.

        Libera – Kozieł Aleksandra

         

         

        14.00 – 15.00

         

         

        34.

        Majcher Magdalena

         

         

         

        14.45 – 15.45

         

        35.

        Majewska Beata

        14.40 – 15.40

         

         

         

         

        36.

        Małoń Ewa

        11.30 – 12.30

         

         

         

         

        37.

        Matejek Karolina

         

        14.35 – 15.35

         

         

         

        38.

        Mikołajczyk Barbara

         

        16.30 – 17.30

         

         

         

        39.

        Mróz Eliza

         

         

         

        12.30 – 13.30

         

        40.

        Naskręt Weronika

         

         

         

         

        14.00 – 14.30

        41.

        Niewiarowska Marta

        15.30 – 16.30

         

         

         

         

        42.

        Nizioł – Kawka Ewa

         

         

        16.30 – 17.30

         

         

        43.

        Oprządek Magdalena

        14.30 – 15.30

         

         

         

         

        44.

        Orlik Anna

         

         

         

        15.30 – 16.30

         

        45.

        Orłowska Magdalena

         

         

         

        11.00 – 12.00

         

        46.

        Parafiniuk Agnieszka

         

         

        13.35 – 14.35

         

         

        47.

        Patyrowska – Gradkowska Arleta

         

        12.10 – 13.10

         

         

         

        48.

        Pazdyga – Kempińska Olga

         

         

         

         

        16.30 – 17.30

        49.

        Pązik Piotr

        15.30 – 16.30

         

         

         

         

        50.

        Pelowska Małgorzata

         

         

         

        14.35 – 15.45

         

        51.

        Petrykowska Anna

         

         

         

         

        16.25 – 17.25

        52.

        Piskorska Monika

         

         

         

        17.10 – 18.10

         

        53.

        Polach Katarzyna

         

         

         

        14.40 – 15.40

         

        54.

        Postek Urszula

        11.45 – 12.45

         

         

         

         

        55.

        Przybik Karolina

         

         

        10.00 – 11.00

         

         

        56.

        Przybycień Robert

         

         

         

         

        9.00 – 10.00

        57.

        Ptaszkiewicz Hanna

         

         

        17.00 – 17.30

         

         

        58.

        Sędrowska Monika

         

         

         

         

        8.15 – 9.15

        59.

        Skierska Anna

         

        16.30 – 17.30

         

         

         

        60.

        Stachewicz Dorota

        7.45 – 8.45

         

         

         

         

        61.

        Strzałkowska Jolanta

         

         

        15.35 – 16.35

         

         

        62.

        Szala Teresa

        15.30 – 16.30

         

         

         

         

        63.

        Thor Zofia

         

         

        12.00 – 12.30

         

        12.00 – 12.30

        64.

        Tokarska Anna

         

         

         

        14.30 – 15.30

         

        65.

        Topoliński Ireneusz

        15.30 – 16.30

         

         

         

         

        66.

        Turek Romualda

         

        13.30 – 14.30

         

         

         

        67.

        Urbański Andrzej

         

        12.00 – 13.00

         

         

         

        68.

        Wieczorek – Sucheta Beata

        16.30 – 17.30

         

         

         

         

        69.

        Wiśniewski Dawid

         

         

        9.30 – 10.30

         

         

        70.

        Wrotniak Renata

         

         

         

        8.00 – 9.00

         

        71.

        Wolff Alicja

         

         

         

        13.35 – 14.35

         

        72.

        Zamoyski Piotr

        7.45 – 8.45

         

         

         

         

        73.

        Żelazowska Alina

         

         

        10.30 – 11.30