• Kapelusz Pani Jesieni

14.11.2022

10 listopada 2022 roku  odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie konkursu "Kapelusz Pani Jesieni". Wpłynęło aż 36 kapeluszy, które pięknie ozdobiły nasz szkolny korytarz. Dzięki uprzejmości oraz hojności sponsorów konkursu wszystkie dzieci biorące w nim udział otrzymały nagrody.

Pierwsze miejsce zajęli uczniowie Olga R. z klasy 3A oraz Szymon W. z klasy 2A.

Drugie miejsce zdobyli Maja z klasy 2A oraz Wiktor R. z klasy 1A.

Trzecie miejsce zajęli Adrian G. z klasy 1C i Lila L. z klasy 1A.

Ponad 20 uczestników konkursu otrzymalo wyróżnienia. Sponsorami nagród w konkursie byli: Och Teatr, Sala Zabaw Kolorado znajdująca się na Bemowie, oraz pizzeria Domino's. Uczniowie otrzymali bilety na spektakle, wejściówki do sali zabaw oraz kupony na dowolną pizzę tylko za 1 zł, gry planszowe oraz maskotki.

W imieniu organizatorów oraz uczniów serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom. Nagrody wywołały uśmiechy i radość wśród uczestników konkursu.

• Kl. 1-3 - koncert piosenek patriotycznych

10.11.2022

Co roku w okolicach 11 listopada staramy się uczcić Święto Niepodległości. W tym roku uczniowie klas 1-3 zaśpiewali:

1a – Płynie Wisła

1b – Szara Piechota

1c - Piosenka Młodego Patrioty

2a – Serce w plecaku

2b – Hej chłopcy, bagnet na broń

2c – Jak długo w sercach naszych

3a – Rozkwitały pąki białych róż

3b – Przybyli ułani pod okienko

3c – My pierwsza Brygada

Na koniec wszyscy uczniowie razem zaśpiewali „Jesteśmy Polką i Polakiem”.

• 3a - Dzień dyni

14.11.2022

Dzień Dyni pozwolił nam poznać wielką różnorodność dyń i wzbogacił naszą wiedzę na ich temat. Nie zabrakło prac plastycznych, zabaw i gier zespołowych. Ten dzień był pełen wrażeń i radości.