• 5b - wycieczka na Farmę Iluzji

18.10.2021

22 września 2021 r. klasa 5b wybrała się na wycieczkę do Parku Rozrywki i Edukacji ”Farma Iluzji” w Mościskach. Jest to wyjątkowe miejsce do edukacji i zabawy oraz wypoczynku na świeżym powietrzu. Uczestnikom towarzyszyło  mnóstwo niezapomnianych atrakcji: m.in. Tunel Zapomnienia, Labirynt Luster, Latająca Chata Tajemnic, Bajkowy Pałac Cieni, czy Pokój Amesa. Dzieci miały też okazję podziwiać iluzyjne eksponaty: lewitujący kran i piłeczki, studnię nieskończoności oraz niemożliwy trójkąt. Niesamowitych wrażeń dostarczyła przeprawa tratwami przez Zaklęty Staw. Uczniowie zmierzyli się także z wiklinowym labiryntem pełnym nieoczekiwanych zakamarków i ślepych tuneli. Wiele emocji wywołały: Labirynt Luster – wędrówka po labiryncie z setką niekończących się korytarzy i Zakręcony Domek – iluzja ruchu pozornego. Spacerując po Farmie dzieci mogły zobaczyć wiele niesamowitych budowli m.in. gigantyczne szachy, meble olbrzyma oraz bawić się na  nowoczesnych placach zabaw wyposażonych w dmuchańce, karuzele i tyrolki.                             Wycieczka do Farmy Iluzji dostarczyła wszystkim wielu wspaniałych i niezapomnianych wrażeń.

• Festyn charytatywny

11.10.2021

W niedzielę 10 października, w ramach współpracy między szkołami, wzięliśmy udział w akcji charytatywnej na rzecz Julki ze Szkoły Podstawowej Nr 264. Delegacja uczniów z klas 7c, 7e, 8a, 8c i 8d uczestniczyła w festynie zorganizowanym na terenie zaprzyjaźnionej szkoły. Prowadziliśmy sprzedaż upieczonych przez nas ciast. W ten sposób dołożyliśmy cegiełkę do realizacji szczytnego celu, jakim jest pomoc drugiemu człowiekowi w potrzebie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom i ich rodzicom za empatię, bezinteresowną pomoc oraz wspólnie spędzony czas!

Zachęcamy Państwa do wsparcia tej szlachetnej akcji!

Więcej informacji można znaleźć klikając w link https://www.siepomaga.pl/zycie-julci