• Świąteczne piosenki w języku angielskim

09.01.2018

22 grudnia odbył się przegląd świątecznych piosenek w języku angielskim.

Uczniowie kl. 2a zaśpiewali piosenkę pt. "Father Christmas come to me"

Uczniowie kl. 2b - "We wish you a Merry Christmas"

Uczniowie kl. 2c - "Christmas is coming", "It's Christmas time"

Uczniowie kl. 3a - "We wish you a Merry Christmas"

Uczniowie kl. 3b - "Jingle bells"

Uczniowie kl. 3c - "The days of Christmas"

Uczniowie kl. 3e - "Jingle bells"

• Szlachetna paczka

09.01.2018

W dniu 8.12.2017 klasa 6c pakowała świąteczną paczkę dla rodziny w ramach akcji Szlachetna Paczka. Pudła, w które były pakowane prezenty były pokolorowane przez uczniów ze szkoły. Sama zawartość podarunków była jak co roku imponująca, za co trzeba bardzo serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom, a w szczególności klasie 6c, 7b, 6a, 4a, 3b. Specjalne podziękowania należą się również Radzie Rodziców, a w szczególności p. Jolancie Szabelskiej, która bardzo wsparła tegoroczną akcję. Za zebrane pieniądze w tym roku zakupione zostały prezenty dla rodziny oraz wykładzina na podłogę. Spakowane i oznaczone paczki zostały przewiezione rano w sobotę ze szkoły do magazynu Szlachetnej Paczki w Grodzisku Mazowieckim. Przy przewozie nieoceniona była pomoc Państwa Sęk, którzy zaoferowali swoją pomoc. W weekend 8-9.12.2017 rodzina otrzymała wszystkie prezenty, za co była bardzo wdzięczna i jak sami powiedzieli najbliższe święta będą pierwszymi od wielu lat spokojnymi świętami. Wszystkim osobom, które w tym roku wsparły akcję bardzo serdecznie dziękuję.

• Koncert Bożonarodzeniowy

09.01.2018

Wczoraj w naszej szkole odbył się przepiękny Bożonarodzeniowy Koncert, na którym zagrali i zaśpiewali uzdolnieni uczniowie. Koncert odbył się w sali gimnastycznej w bardzo przyjemnej, świątecznej atmosferze. Były zapalone lampki i świece. Występy nagradzano rzęsistymi brawami, ponieważ uczniowie śpiewali i grali naprawdę pięknie i widać było, że długo ćwiczyli. Oprócz uczniów występowali również nauczyciele. Zaśpiewali na głosy starą polską kolędę "Mizerna, cicha". Wszystkim należą się wielkie oklaski ponieważ było dużo osób zaangażowanych w powstanie tak pięknego i magicznego koncertu.

Program koncertu

Klasy 4

"Tupu, tup po śniegu"

"Gore gwiazdka.."

Klasy 5

"A Mikołaj pędzi.."

"Świeć gwiazdeczko..."

keybord: Ada Poślednik, Gabrysia Górny, Zuzia Kaczyńska, Ola Warzocha

Klasy 6

"Ding dong.."

"Święta w nas"

"Cicha noc" Karolina Wrótniak, Julia Domańska, p. Anna Zagdańska

keybord: Mateusz Niżnik, Marysia Grzegorczyk

Klasy 7

"Święta, Święta czas kolędowania"

"Last Christmas"

• Kramik świąteczny

09.01.2018

18 grudnia odbył się Kramik świąteczny. Każda z klas przygotowała stroiki, bombki i świąteczne ozdoby. Niektórzy z rodziców zasilili kramik pysznymi słodkościami. Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy. Przypominamy, że pieniądze uzyskane z kramiku przeznaczone są na cele szkoły.