• Dzień Sąsiada

• W piątek 19 maja w godzinach 15.00-18.00 gościliśmy w Ośrodku MAL SURMA przy ul. Białobrzeskiej 17.

Wraz z   Burmistrzem Ochoty p. Dorotą Stegienką oraz lokalną społecznością świętowaliśmy Dzień Sąsiada.

Impreza rozpoczęła się koncertem naszego chóru oraz solowym występem  p. Anny Tokarskiej.

Nasi wolontariusze zaprezentowali eksperymenty chemiczne. Jako dobrzy sąsiedzi nie przyszliśmy  z pustymi rękoma.

Nasze babeczki i inne smakołyki uświetniły wydarzenie i bardzo smakowały, szczególnie seniorom.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy.

• 3b - spotkanie z hejnalistą

• Warszawa też ma od 1995 swój hejnał. Grany jest z wieży Zamku Królewskiego codziennie o 11.15. O tym i o sposobie gry na trąbce, możliwościach tego instrumentu we wtorek 16 maja opowiadał uczniom z 3b warszawski hejnalista. To była ciekawa lekcja historii i muzyki.

• Konkurs "Skarpeciaki"

• W kwietniu uczniowie klas 2 wzięli udział w konkursie nawiązującym do przeczytanej przez nich lektury „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek” J. Bednarek. Zadaniem uczniów było wykonanie pacynki ze skarpetki w technice dowolnej. Prace konkursowe były bardzo kreatywne i pomysłowe. Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni za udział dyplomami i upominkami. Gratulujemy!

• 4b - przedstawienie "Kopciuszek"

• Uczniowie klasy IV b przygotowali przedstawienie pt. „Kopciuszek”, które zostało wystawione 10 maja 2023 r. Scenariusz został napisany przez dziewczynki na podstawie baśni Charlesa Perraulta. Oprawą muzyczną kierowała Pani Anna Tokarska. Natomiast dekoracje dzieci przygotowały na lekcjach plastyki pod kierunkiem Pani Barbary Czarny. W przedstawioną historię wpleciono wydarzenia i postacie z innych baśni, np. wystąpiły krasnoludki i Śnieżek z „Królewny Śnieżki”, a także Śpiąca Królewna. Dzieci zorganizowały przepiękne stroje, ubarwiające przedstawiane wydarzenia. Widzom spektakl przypadł do gustu i młodzi aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

• NASZA SZKOŁA

Prezentacja1.pptx