• Ochockim Dzieciom – gra, zabawa i wiedza. Kl. 1-3

• Wystawa plakatów

Gra Miejska „Literacka Ochota”

I miejsce - kl. 3a
            II miejsce - kl. 3c i 2c
            III miejsce - kl. 1a

Zajęcia sportowe

Eksperymenty ekologiczne, planszówki, prace plastyczne, studio wizażu i szalonych fryzur, gra w szachy

Babeczkolandia, lemoniada, żurek

• Transport przyszłości

• Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w dzielnicowym konkursie plastycznym „Transport przyszłości” zorganizowanym przez Technikum nr 7 d. „Kolejówka” z okazji 150 l. szkoły. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody w postaci gier planszowych, a zwycięzcom gratulowali: pani burmistrz Dorota Stegienka, pan naczelnik Krzysztof Grochowski, pani dyrektor Technikum Agnieszka Borkowska – Gut i organizatorka p. Maria Pilich. Gospodarze zaprezentowali krótki film edukacyjny „Bezpieczny przejazd”, oprowadzili po tamtejszym muzeum i zaprosili do wstąpienia w szeregi uczniów w przyszłości.

• Konkursy w świetlicy - rozdanie nagród

• W ostatnim tygodniu nauki szkolnej odbyło się rozdanie nagród za konkursy organizowane przez świetlicę szkolną:

1.  Państwa-Miasta

2. Turniej warcabowy

Wszystkim uczestnikom konkursów i zwycięzcom gratulujemy! Zapraszamy w przyszłym roku szkolnym.

• Turniej Piłki Nożnej Serduszko Cup

• W dniu 18.06.2023r. odbył się Turniej Piłki Nożnej  Serduszko Cup na warszawskiej Pradze Północ, w którym wzięły udział drużyny złożone z dzieci ze SP61,TPD Ochota, przyjaciel zapaśnik Krzysztof i dzieci z Placu Baśniowego. Drużyny zajęły odpowiednio miejsca:

I w kategorii klas V - VI

II w kategorii klas III - IV

III w kategorii klas I - II

Inicjatorem i opiekunem był Trener pan Andrzej Urbański

• SPORT - MUZYKA - PASJA

• Sportowe pozdrowienia dla dzieci i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej Nr 61 w Warszawie od polskiego panczenisty i mistrza olimpijskiego Zbigniewa Bródki.
            Przygotował: Trener Andrzej Urbański.

• NASZA SZKOŁA

Prezentacja1.pptx