• Konkurs "Kangur Matematyczny"

• 16 marca 2023 roku w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny.            Organizatorem konkursu w Polsce jest Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych w Toruniu. Głównym celem konkursu jest popularyzacja matematyki.  Z nietypowymi zadaniami o różnym stopniu trudności zmierzyło się 35 uczniów z klas II – VIII . Za swój trud każdy uczestnik otrzymał nagrodę w formie układanki przestrzennej.

Miło nam poinformować, że siedmioro uczniów otrzymało wyróżnienie:

Maksymilian Kurlenda kl.3b
            Kazimierz Bystrzyński kl.3b
            Ryszard Zdunek kl.3b
            Filip Pachel kl.5b
            Jan Śliwiński kl.5c
            Szymon Orłowski kl.5c
            Stanisław Rozbicki kl.6c

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie,  a wyróżnionym gratulujemy!

• "Dzień Mamy" - świetlica szkolna.

• Jest taki szczególny dzień w roku, w którym nasze kochane Mamy mają swoje święto - jest to Dzień Matki obchodzony 26 maja.
            Święto ma na celu okazanie Mamom miłości i podziękowania za trud oraz opiekę włożoną  w wychowanie.
            Z tej okazji wychowankowie własnoręcznie wykonali kolorowe bukiety, które podarują w tym wyjątkowym dniu.

Wszystkim Mamom życzymy szczęścia i zdrowia!

• Finał Szkolnego Konkursu Ortograficznego

• 19 maja odbył się finał Szkolnego Konkursu Ortograficznego. Jego celem było propagowanie idei poprawnej pisowni oraz motywowanie uczniów do doskonalenia własnych umiejętności w zakresie ortografii. W zmaganiach uczestniczyło 16 uczniów klas trzecich. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, zapraszamy do zapoznania się z wynikami:

Ryszard Zdunek klasa 3b

Stanisław Rolewski klasa 3c

Gracjan Wardak klasa 3c

Hanna Błaszczyk klasa 3b

Diana Pylypenko klasa 3c

Wyróżnieni:

Jakub Burlikowski klasa 3c

Stanisław Gołdowski klasa 3a

Olga Rosińska klasa 3a

Jakub Rozbicki klasa 3c

Zuzanna Serafin klasa 3b

Gratulujemy i życzymy powodzenia w klasie czwartej.

• 1b - Warsztaty "Moja Klasa"

• 17 maja 2023 roku klasa 1B uczestniczyła w warsztatach, których celem było lepsze poznanie grupy oraz integracja. Spotkanie odbyło się w MDK na Warszawskiej Ochocie. Dzięki zaangażowaniu Pań prowadzących w przygotowanie i poprowadzenie warsztatów klasa miło spędziła ten czas. Była to świetna okazja do lepszego poznania kolegów i koleżanek z klasy, ale również i samych siebie. Wspólne zabawy i pogadanki sprawiły, że każdy uczeń 1B wyszedł z warsztatów zadowolony. Dziękujemy Paniom prowadzącym za trud i zaangażowanie.

• ŚWIETLICA - Wyniki konkursu "Moja zabawka".

• Wychowankowie świetlicy szkolnej wzięli udział w konkursie organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury - "Moja zabawka".

15 maja odbyło się spotkanie uczestników biorących udział w konkursie, na którym wręczono nagrody.

Jesteśmy bardzo dumni z nagród,  które zdobyliśmy, bo na 123 przesłane prace konkursowe Nasze dzieci zdobyły 2 nagrody (Daria z kl. 2 oraz Emilia z kl. 2) i 1 wyróżnienie (Adrian z kl. 1). Gratulujemy i dziękujemy wszystkim dzieciom za wykonanie ciekawych prac.

• 3a w Muzeum Narodowym

• Dnia 12.05.2023 uczniowie klasy 3a wybrali się do Muzeum Narodowego w Warszawie i wzięli udział w lekcji muzealnej Obrazy mistrza Jana.

• NASZA SZKOŁA

Prezentacja1.pptx