• 6b - w wytwórni soków „ Nasza Tłocznia”

18.10.2022

To był wspaniały, jesienny dzień !!!

• 4c - w Gospodarstwie Sadowniczym

18.10.2022

17 października 2022r. klasa 4c odwiedziła Gospodarstwo Sadownicze w Konarach k. Warki.
            W trakcie wycieczki uczniowie odbyli edukacyjny spacer po sadzie, w którym samodzielnie zbierali owoce.
            Potem obserwowali proces tłoczenia soków, które później degustowali.  W ramach czasu wolnego uczniowie korzystali z przejażdżek po sadzie i innych atrakcji w Zaczarowanym Ogrodzie oraz piekli kiełbaski, pianki na ognisku.