• Olimpiada z języka niemieckiego odbędzie się 20 maja o godz. 14.30 w sali 37.

Zapraszam
      Urszula Postek

• Dzień Babci i Dziadka w świetlicy

• Styczeń w świetlicy rozpoczął się bardzo pracowicie dla uczniów naszej szkoły - od przygotowywań do Dnia Babci i Dziadka. Z tej okazji wychowankowie z pomocą nauczycieli wykonali kalendarze. Prace zostały zrobione metodą origami, ozdobione kolorowymi pisakami oraz wstążkami. Gotowe prace wychowankowie wręczyli swoim Babciom i Dziadkom w dniu ich święta.

• Dzień Babci i Dziadka w klasie 1b

• Dzień Babci i Dziadka w klasie 1b odbył się tuż przed feriami - 8 lutego. Była to okazja do spędzenia czasu z ukochaną babcią i dziadkiem. Z pomocą naszych gości tworzyliśmy świece - układaliśmy odpowiednio knoty, sypaliśmy kolorowe piaski i ozdabialismy koralikami. Tworzenie świec sprawiło wiele radości! W pracę nad świecami zaangażowały się nie tylko nasze babcie. Dziadkowie pomagali wybierać ozdoby i pilnowali byśmy bezpiecznie odsunęli się od stolika, kiedy Pani zalewała świece gorącą cieczą. Po warsztatach każdy z uczniów miał okazję powiedzieć wierszyk przygotowany z okazji święta. Udało nam się nawet zatańczyć bluesa z naszymi babciami i dziadkami! Po tańcach rozdaliśmy "babcine" ciasta naszym gościom i sami spróbowaliśmy tych pysznych wypieków. Wszystkie babcie i wszyscy dziadkowie wyszli z naszej klasy z uśmiechem na ustach. To był nasz wspólnie spędzony czas, długo będziemy go pamiętać!

• Konkurs o bł. kard. Stefanie Wyszyńskim

• Oto prace przygotowane przez uczniów naszej szkoły na konkurs „W służbie Bogu i Ojczyźnie – błogosławiony Kardynał Stefan Wyszyński”.  Dziękuję za zaangażowanie i trud włożony w ich przygotowanie. Razem z s. Tymoteuszą trzymamy kciuki za przejście tych prac do kolejnego etapu konkursu.
            Ania Tokarska

• Roboty Photon

• W ramach przygotowania do lekcji informatyki uczniowie poprzez STEAM mogli sobie przypomnieć zasady programowania. Photon jest interaktywnym robotem edukacyjnym, który wspiera dzieci w rozwoju podstawowych umiejętności z zakresu programowania i elektroniki. Pomaga w rozwoju kreatywności, zdolności logicznego myślenia, poznaniu podstaw programowania oraz zrozumieniu działania czujników, w które został wyposażony. Roboty Photon zostały wyposażone m.in. w czujniki ruchu i napotykanych przeszkód, możliwość wykrywania dźwięku i dotyku czy możliwość wykrywania dotyku.

• Sobota 18.05.2024

• NASZA SZKOŁA