• 6a w ambasadzie Japonii

• 9 listopada 2023 roku klasa 6a wybrała się na warsztaty do ambasady Japonii, która znajduje się w centrum Warszawy. Zajęcia prowadzone były przez bardzo miłą panią, która przekazała klasie wiele ciekawostek na temat Japonii. Ciekawa prezentacja, próba napisania swoich imion znakami japońskimi to jedne z wielu atrakcji, które czekały na klasę. Zajęcia zakończyły się nauką składania żurawi z papieru oraz chwilą na przegląd popularnych komiksów. Warsztaty oraz biblioteczka w której znajdowały się mangi bardzo podobały się całej klasie. Mamy w planach kolejne wycieczki.

• Wyróżnienie Burmistrza dla Szkolnego Koła Wolontariatu

• Szanowni Państwo , Drodzy Uczniowie!

Mam zaszczyt poinformować,  że nasze Szkolne Koło Wolontariatu otrzymało za swoją działalność charytatywną i edukacyjną wyróżnienie Burmistrza.

W piątek 1.12 odbyła się uroczysta gala w Hotelu Radisson Blu Sobieski, podczas której nastąpiło wręczenie nagród. Imprezę uświetniły występy wokalno - taneczne młodych wolontariuszy z Towarzystwa Rozwijania Aktywności SZANSA.

Dziękujemy za docenienie naszej pracy!

Działamy dalej!

• III miejsce w kategorii młodzież - Mistrzostwa Dzielnicy Ochota

• 1.12.2023 (piątek) w Młodzieżowym Domu Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie Mistrzostw Dzielnicy Ochota w ramach LVI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Uczniowie naszej szkoły zajęli III miejsce w kategorii młodzież. Gratulacje!!!

Podziękowania dla Młodzieży i Nauczycieli wf.

• Zespół terapeutów od 1 grudnia ćwiczy z dziećmi w świątecznym klimacie

• Sale są pełne kolorów i akcentów zimowo-świątecznych, które umilają nam zabawy podczas ćwiczeń. Wiele zadań  wykonujemy z używaniem specjalnych elementów, aby jak najpiękniej i aktywnie spędzić ten magiczny grudzień.Oby humory i chęci do pracy trwały cały kolorowy rok !W świątecznym nastroju,Terapeuci SP61

• NASZA SZKOŁA

Prezentacja1.pptx