• Klasy 8 - ogólnopolska lekcja online

26.10.2023

Dnia 26.10.2023 uczniowie klas ósmych wzięli udział w ogólnopolskiej lekcji online: „Rynek pracy i kompetencje przyszłości”. Lekcję prowadziły ekspertki z Departamentu Strategii HR Banku Pekao S.A.
            Główne zagadnienia poruszane na lekcji to:
            Obecny rynek pracy- co o nim wiemy.
            Przedsiębiorczość i jej wpływ na karierę zawodową.
            Jak być przedsiębiorczym już w młodym wieku.
            Jak otworzyć drzwi do sukcesu czyli o podejmowaniu inicjatywy i angażowaniu się.
            Jak rozszyfrować skrót HR.
            Jak rozpocząć podróż zawodową z mocnym CV.
            Lekcja została zrealizowana w ramach projektu „Przygody przedsiębiorczego Dżeka”.

• 2b na wystawie dla przyjaciół ziemi

26.10.2023

25 października klasa 2b wybrała się na wystawę pod nazwą "WYSTAWA DLA PRZYJACIÓŁ ZIEMI". Piękne dekoracje i kolorowe wnętrza zachwyciły naszych uczniów. Pani prowadząca ciekawie opowiedziała o tym, jak być ekologicznym w każdym pomieszczeniu w naszych domach. Po kilku minutach opowiadania Pani zabrała klasę na krótki film edukacyjny. Na koniec uczniowie otrzymali książeczki, które zabrali ze sobą do domów. Wyjście na wystawę wszyscy zapamiętamy na długo!

• BABECZKOLANDIA i nie tylko...

25.10.2023

24 i 25 października nasi wolontariusze zorganizowali akcję charytatywną na rzecz podopiecznych UNICEF POLSKA.

Przy wsparciu całej społeczności szkolnej  udało nam się zebrać ponad 1600 złotych.

Środki te zostały przeznaczone na zakup darów humanitarnych dla dzieci  z krajów afrykańskich dotkniętych głodem i chorobami.

Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli za hojność i zaangażowanie.