• Konkurs matematyczny "Alfik"

10.03.2020

27 listopada 2019 roku w naszej szkole odbył się Konkurs Matematyczny ,,Alfik” organizowany przez Firmę Edukacyjną „Łowcy JERSZ” w ramach „Ogólnopolskiego Programu Łowimy Talenty”. Celem konkursu było motywowanie uczniów do rozwijania samodzielności, twórczego myślenia oraz podejmowania intelektualnych wyzwań.  Zadania konkursowe  wymagały matematycznego sprytu, wyobraźni i logicznego kojarzenia faktów.  W matematycznej rozgrywce wzięło udział 72 uczniów z klas II – VIII.

Laureatem konkursu został Tomasz Jóźwiak z kl.5b

Wyróżnienia i dyplomy uznania otrzymali:

Filip Pachel - kl.2b

Paweł Wardzyński - kl.2b

Zofia Gołębiowska - kl.3b

Lena Gałażyn - kl.3b

Ksenia Osiczko - kl.4c

Tymoteusz Matejowski kl.5b

Stanisław Pszczółkowski kl.6a

Gabriela Górny kl.7d

Marta Bonder kl.8b

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach matematycznych!

• Mała Olimpiada Matematyczna

04.03.2020

04 marca odbył się etap szkolny Małej Olimpiady Matematycznej. Do konkursu przystąpiło  13 uczniów z trzech klas trzecich. Do rozwiązania było 5 zadań i można było uzyskać 20 punktów. Do kolejnego etapu przeszło 9 uczniów z wynikiem powyżej 75%. Serdecznie gratuluję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.

Koordynator konkursu Olga Pazdyga