W czwartek, 2 października br., w naszej szkole obchodziliśmy Europejski Dzień Języków. W ramach realizacji projektu „Języki oknem na świat” odbył się wyjątkowy występ promujący naukę języków obcych.
Uczniowie z klas 7 i 8 oraz z klasy 3b zaprezentowali wiersze i piosenki w różnych językach, a uczestnicy mogli poznać ciekawe ciekawostki oraz spróbować swoich sił w łamańcach językowych. Wspólnie uczyliśmy się podstaw języka Suahili oraz rozwiązaliśmy quiz wiedzy o językach.
Spotkanie było wspaniałą okazją do celebrowania różnorodności językowej i kulturowej oraz pokazania, jak fascynujący i barwny jest świat języków obcych.