26 czerwca 2026 r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2025/2026. Był to czas podsumowań, gratulacji oraz podziękowań za wspólną pracę, zaangażowanie i liczne sukcesy uczniów, nauczycieli oraz rodziców.
Swoją obecnością zaszczycili nas znamienici goście: Piotr Krasnodębski – Burmistrz Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy, Sylwia Anna Mróz – Przewodnicząca Rady Dzielnicy Ochota oraz Krzysztof Grochowski – Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania dla Dzielnicy Ochota. Dziękujemy za obecność, ciepłe słowa i wsparcie naszej szkolnej społeczności. Obecna była również Wioleta Krogulec - Przewodnicząca Rady Rodziców.
Szczególnie wzruszającym momentem było pożegnanie uczniów klas ósmych, którzy zakończyli ważny etap swojej edukacji. Życzymy naszym Absolwentom odwagi w realizacji marzeń, wielu sukcesów w nowych szkołach oraz wiary we własne możliwości. Trzymamy za Was kciuki i mamy nadzieję, że będziecie miło wspominać lata spędzone w naszej szkole.
Wszystkim uczniom gratulujemy osiągnięć i życzymy bezpiecznych, słonecznych
oraz pełnych niezapomnianych przygód wakacji.
☀️ 😎🏖️ 🛶 ⛱️ ⛵ 🏕️ ⛵ ⛱️ 🛶 🏖️ 😎 ☀️
👋 Do zobaczenia we wrześniu! 👋