• Doświadczenia dla przedszkolaków

30.04.2023

Podczas Dnia Otwartego w naszej szkole odbyły się pokazy doświadczeń chemicznych dla przedszkolaków. Były wybuchy, samozapłon, mnóstwo kolorów i piany. Dzieciaki mogły pobawić się cieczą nieniutonowską i poszukać zabawek w piasku magnetycznym. Członkowie Koła chemicznego mieli ogrom pomysłów i zapału na eksperymentowanie.

• 1a - wycieczka na farmie

28.04.2023

25 kwietnia klasa 1a była na wycieczce na farmie „Cztery pory roku”. Na farmie dzieci poznały zwierzęta: kury, kaczki, gęsi, indyki, owce, kozy, świnki, konie. Dla niektórych było to pierwsze spotkanie z takimi zwierzętami. Dzieci miały tez czas na relaks. Brały udział w zajęciach plastycznych i same zakładały hodowlę szczypiorku. Wszyscy wrócili zadowoleni i z postanowieniem powrotu na farmę .

• 26.04 - Konkurs Recytatorski

27.04.2023

26 kwietnia 2023r. w naszej szkole odbył się Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I-III. Wzięło w nim udział 40 uczniów. Była to szlachetna rywalizacja słowna. Jury konkursowe oceniało: dostosowanie utworu do wieku ucznia, interpretację i ogólny wyraz artystyczny. Najlepsi recytatorzy otrzymają dyplomy i drobne nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

W klasach pierwszych:

I miejsce Emilia Ż. 1b
            II miejsce Adrian G. 1c
            III miejsce Katarzyna B. 1b, Igor B. 1b

Wyróżnienie: Wiktor K. 1a, Julia L. 1a

W klasach drugich:

I miejsce Leon R. 2c.

II miejsce Filip W. 2b

III miejsce Maja K. 2a

Wyróżnienie Fedir S. 2a

W klasach trzecich:

I miejsce Maksymilian K. 3b

II miejsce Konstanty G. 3b, Stanisław G.3a

III miejsce Jakub R. 3c, Zuzanna S. 3b

Wyróżnienie Ryszard Z. 3b

Gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi w wystąpieniu publicznym. Zachęcamy wszystkich do czytania i do nauki na pamięć wierszy polskich poetów.

Do zobaczenia w następnym roku szkolnym.

• Dzień Ziemi 22.04.2023

24.04.2023

W sobotę 22 kwietnia świętowaliśmy Dzień Ziemi. Z tej okazji nasi wolontariusze  zorganizowali akcję zbierania śmieci oraz sadzenia roślin. Dzięki temu na naszym patio przybyły cztery nowe cisy. Zapraszamy to obejrzenia zdjęć z naszej akcji.