• Lato w Mieście 2021

10.07.2021

Pierwsza część akcji Lato w Mieście 2021r. już za nami. Z zachowaniem niezbędnych wymogów sanitarnych:

- wzięliśmy udział w warsztatach prowadzonych przez Policję i Straż Miejską;

- odwiedziliśmy Centrum Nauki Kopernik, Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa w Łazienkach Królewskich, Kino w CH Reduta, Modnisiowo;

- korzystaliśmy z basenów przy ul. Usypiskowej 18 (Basen Szczęśliwice) i przy Rokosowskiej 10;

- wzięliśmy udział w warsztatach, podczas których zrobiliśmy: mydełka, świeczki, ekotorby i slime.

Akcję Lato w mieście będziemy kontynuowali w naszej szkole od połowy sierpnia. Zapraszamy!

• Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 61
        • sekretariat@szkola61.pl