• Zima w Mieście 10-14.02

I tydzień akcji ZIMA W MIEŚCIE 2020 za nami.

Za nami również moc atrakcji.

Byliśmy:

- w kinie na filmie: „Tajni i fajni”,

- w Centrum Nauki Kopernik,

- na basenie,

- warsztatach sportowych i „Origami” w SP 264,

- warsztatach florystycznych w III Ogródku Jordanowskim,

- warsztatach plastycznych; Eko – torby”, „Slime”.

• 3a - spotkanie

15.02.2020

W piątek 7 lutego mieliśmy przemiłą niespodziankę. Na pierwszej lekcji odwiedziła nas Pani Martyna z mężem i synkiem Antkiem. Na początku byliśmy trochę nieśmiali w stosunku do małego chłopca ale Antek szybko nas zauroczył. Siedział również już w ławce i przeglądał książki. Może kiedyś będzie chodził do naszej szkoły 😊 Chłopiec jest bardzo ciekawy wszystkiego i pod koniec czuł się jak u siebie. Pani Martyna jak zawsze wyglądała dobrze, myślimy że trochę za nami też się stęskniła😊 Czekamy z niecierpliwością na kolejną wizytę.

• 6b 6c - bezpieczne ferie

07.02.2020

6 lutego kl. 6c uczestniczyła w warsztatach na temat bezpieczeństwa w czasie ferii zimowych. Warsztaty były prowadzone przez Policję i Straż Pożarną. Dowiedzieliśmy się w jaki sposób uniknąć niebezpiecznych dla zdrowia i życia sytuacji aby bezpiecznie wypoczywać w czasie ferii.