• 2b - Muzeum Cosmos

24.01.2020

Dzień 23 stycznia 2020 roku zostanie na długo w pamięci uczniów klasy 2b. Wybraliśmy się tego dnia na wycieczkę do Muzeum COSMOS. To muzeum złudzeń i sztuki cyfrowej. Jest interaktywne, fascynujące i nieprzewidywalne. Uczniowie mieli dużo zabawy i radości z pobytu w tym miejscu. Wrócili zmęczeni ale za to bardzo szczęśliwi i bogatsi o nowe doświadczenia.

• Dzień Babci i Dziadka w kl. 5a

21.01.2020

21 stycznia to dzień pod znakiem babcinej czułości i dziadkowego ciepła. Klasa 5 a przygotowała spotkanie z naszymi kochanymi dziadkami. Na początku naszych Gości przywitał wychowawca klasy pan Gerard Cieślak, który złożył piękne i wzruszające życzenia. Następnie wnuki i dziadkowie zmierzyli się w konkurencjach: Familiada, Jaka to melodia? oraz kalambury! Śmiechom nie było końca! Pomiędzy zabawami wspólnie śpiewaliśmy piosenki przy akompaniamencie naszej niezastąpionej pani Kamili. Spotkanie uświetnił poczęstunek przygotowany przez rodziców i dzieci. Na pożegnanie wnuki wręczyły Dziadkom własnoręcznie przygotowane prezenty.

Tego dnia każdy był przeszczęśliwy i wdzięczny swoim dziadziom za ich nieskończoną i bezwarunkową miłość.

Pragniemy jeszcze raz złożyć najserdeczniejsze życzenia naszym Gościom, to był wielki zaszczyt, że mogliśmy ten dzień spędzić razem!

Wychowawcy Klasy 5a

Gerard Cieślak