• 6b - w wytwórni soków „ Nasza Tłocznia”

To był wspaniały, jesienny dzień !!!

• 4c - w Gospodarstwie Sadowniczym

• 17 października 2022r. klasa 4c odwiedziła Gospodarstwo Sadownicze w Konarach k. Warki.
            W trakcie wycieczki uczniowie odbyli edukacyjny spacer po sadzie, w którym samodzielnie zbierali owoce.
            Potem obserwowali proces tłoczenia soków, które później degustowali.  W ramach czasu wolnego uczniowie korzystali z przejażdżek po sadzie i innych atrakcji w Zaczarowanym Ogrodzie oraz piekli kiełbaski, pianki na ognisku.

• Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego

• 10 października obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego.

Z tej okazji wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu przygotowali wystawę na temat tego, jak możemy dbać o swoją psychikę na co dzień. Oto efekty naszej pracy:

• 2a - warsztaty "Wiem co jem"

• 5 października klasa 2a  brała udział w drugich warsztatach cyklu "Wiem, co jem". Tym razem uczniowie rozwinęli się kulinarnie. Każda ławka przygotowywała inny produkt, który później został użyty do pysznej sałatki. Następnie sprzątali swoje miejsca pracy i mogli przystąpić do degustacji. Uczniowie poznali nowe smaki i zakochali się w "zielonym" zdrowym koktajlu.

• Piątek 02.12.2022

• liczba odwiedzin: 1603726