• 2a - spotkanie z owadami

• W piątek 27 maja klasa 2a miała okazję poznać  wiele ciekawych informacji na temat owadów. Dowiedzieli się, że nie tylko pszczoły są pożyteczne ale również jak zachwycająca jest przyroda wokół nas. Po bardzo ciekawej prezentacji uczniowie wspólnie wykonali drewniane domki dla pszczół. Aby mógł powstać hotel dla owadów potrzebne są do tego szyszki, kora, wełna drzewna oraz rurki trzcinowe. Ważna jest kolejność układania materiałów. Po skończonej pracy domki zostały zabezpieczone siatką i można wieszać je od razu na balkonie. Mamy nadzieję, że niedługo wprowadzą się do nich nowi lokatorzy.

• Ach-Teatr SP61

• 13 maja odbył się premierowy spektakl szkolnego teatru Ach-Teatr SP61. Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli przygotowali przedstawienie pt. Dziady cz.II.

• Światowy Miesiąc Świadomości Autyzmu

• 2 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Tego dnia rozpoczęły się również obchody Światowego Miesiąca Świadomości Autyzmu. W związku z tym wydarzeniem, uczniowie klasy 7b przeprowadzali lekcje mające na celu zapoznanie uczniów z charakterystyką spektrum oraz promowanie otwartości i zrozumienia dla innych.

• liczba odwiedzin: 1438849