• X Edycja Konkursu Ze Strażą Miejską Bezpiecznie

• 09.04. uczestniczyliśmy w podsumowaniu X Edycji Konkursu Ze Strażą Miejską Bezpiecznie w Pałacu Kultury i Nauki. Podczas Gali uczennica klasy 5c Kornelia Wesołowska reprezentująca naszą szkołę wraz z Antonim Bigosińskim, odebrała podziękowania za udział w/w konkursie z rąk P. Burmistrz Dzielnicy Ochota. Dodatkowo Kornelia została wylosowana w losowaniu, gdzie zdobyła możliwość podziwiania Warszawy z 30-tego piętra Pałacu Kultury dla siebie i klasy.

• Mała Olimpiada Matematyczna

• 19 marca w naszej szkole odbyła się Mała Olimpiada Matematyczna klas 3 Dzielnicy Ochota. W konkursie wzięło udział 30 uczniów ze wszystkich szkół naszej dzielnicy. 10 uczniów zakwalifikowało się do etapu warszawskiego. 9.04. 2024 r. w SP z Oddziałami Integracyjnymi 61  nastąpiło uroczyste rozdanie nagród. Serdecznie gratulujemy wszystkim finalistom i życzymy dalszych sukcesów.

• 1a, 3a - "Niebieski Marsz"

• 4 kwietnia klasy 1a i 3a brały udział w "Niebieskim Marszu" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 177 z okazji Dnia Świadomości Autyzmu.

• Pomagamy zwierzakom

• W dniach 19.03-20.03 odbył się w naszej szkole kiermasz książek, zabawek, gier i przyborów szkolnych.

Dochód ze sprzedaży został przeznaczony na zakup przysmaków dla piesków i kotków ze schroniska na Paluchu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję!

• 2c - warsztaty

• Zdjęcia kl. 2c z warsztatów edukacji technicznej pt. "Studnia z kolowrotkiem". Warsztaty odbyły się 20 marca. Prowadził je profesor APS - dr hab. Jan Amos Jelinek.

• 3a - warsztaty Arteterapii w MDK

• W pierwszy Dzień Wiosny, 21 marca klasa 3a miała przyjemność uczestniczyć w warsztatach Arteterapii w MDK. Uczniowie wykonywali obrazy - fluidacje, malowane kolorowymi płynami w kuwetach, a także wyginali kształty z drucików pracując wyobraźnią.

• Środa 24.04.2024

• NASZA SZKOŁA