• Pomagamy zwierzakom

• W dniach 19.03-20.03 odbył się w naszej szkole kiermasz książek, zabawek, gier i przyborów szkolnych.

Dochód ze sprzedaży został przeznaczony na zakup przysmaków dla piesków i kotków ze schroniska na Paluchu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję!

• 2c - warsztaty

• Zdjęcia kl. 2c z warsztatów edukacji technicznej pt. "Studnia z kolowrotkiem". Warsztaty odbyły się 20 marca. Prowadził je profesor APS - dr hab. Jan Amos Jelinek.

• 3a - warsztaty Arteterapii w MDK

• W pierwszy Dzień Wiosny, 21 marca klasa 3a miała przyjemność uczestniczyć w warsztatach Arteterapii w MDK. Uczniowie wykonywali obrazy - fluidacje, malowane kolorowymi płynami w kuwetach, a także wyginali kształty z drucików pracując wyobraźnią.

• Wolontariat - Międzypokoleniowe Sprzątanie Świata

• Nasi wolontariusze uczestniczyli dnia 25 marca w Międzypokoleniowym Sprzątaniu Świata zorganizowanym przez Burmistrza Ochoty p. Dorotę Stegienkę oraz Radę i Zarząd Dzielnicy.

Wraz z wolontariuszami z innych placówek edukacyjnych i społecznych zadbaliśmy o czystość i porządek w Parku Szczęśliwickim.

Chętnie wspieramy wszystkie inicjatywy mające na celu ochronę środowiska.

Mamy świadomość, że troska o naszą planetę jest bardzo ważna, gdyż Ziemia jest naszym wspólnym domem.

Innego niestety nie mamy!

• Nadejście wiosny w klasie 2b

• W minionym tygodniu klasa 2b dwa razy wybrała się na warsztaty plastyczne. Podczas pierwszych zajęć uczniowie ozdabiali szklane wazoniki specjalnymi farbami. To zadanie wymagało cierpliwości, kreatywności i skupienia. Pierwszego dnia wiosny klasa dekorowała wielkanocne jajka. Warsztaty wszystkim bardzo się podobały.

• 2a - warsztaty plastyczne

• Klasa 2a w pierwszy dzień wiosny wybrała się na warsztaty plastyczne do DH Reduta. Tam metodą decoupage wykonywały obrazek wiosenny. Po pracowitej lekcji był czas na zabawę.

Do koszyczka wiosennego wskoczył zajączek i pisanka.

• Sobota 20.04.2024

• NASZA SZKOŁA