• Lato w Mieście 1

• Za nami I tydzień akcji „Lato w mieście” 2022, a wraz z nim wiele atrakcji:

- Zabawa w „Colorado” i „Inca Play”,

- Obejrzenie 2 filmów w Kinie Reduta: „Pan wilk i spółka”, „Buzz Astral”,

- Odpoczynek na basenach otwartych OSiRu na Szczęśliwicach,

- warsztaty plastyczne na terenie szkoły.

Wszystkim życzymy dobrej dalszej części wakacji!

• Laboratoria przyszłości

• Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Celem inicjatywy jest wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka).

15 czerwca naszą szkołę odwiedziła Pani Minister Justyna Orłowska - Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. GovTech oraz Pełnomocnik Ministra Edukacji i Nauki ds.Transformacji Cyfrowej. Towarzyszyli jej: pan Antoni Rytel - Wicedyrektor programu GovTech Polska oraz pani Kinga Pasternak - Rzecznik Centrum Govtech. Naszymi gośćmi byli również: Burmistrz Dzielnicy Ochota pani Dorota Stegienka, zastępca Burmistrza Ochoty pan Sławomir Umiński, Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania dla  Dzielnicy Ochota pan Krzysztof Grochowski, radni Dzielnicy Ochota oraz Dyrektorzy Ochockich szkół.

• liczba odwiedzin: 1438886