• 2b w Teatrze Wielkim

• Tuż przed świętami, 20 grudnia 2023 roku klasa 2b wybrała się na przedstawienie do Teatru Wielkiego. Było to niezwykłe "Spotkanie z Muzalindą". Uczniowie byli oczarowani samym wnętrzem Teatru. Spektakl zachęcał do wspólnej zabawy przy muzyce. Niezwykła przygoda Muzalindy zaciekawiła całą klasę. Zachęcamy do obejrzenia kilku zdjęć z naszej wycieczki.

• Szlachetna Paczka

• Jak co roku w naszej szkole odbyła się akcja Szlachetna Paczka. W tym roku pomagaliśmy dwóm rodzinom. W akcji wzięła udział cała społeczność szkolna i udało się sprawić aby nasi podopieczni spędzili w spokoju najbliższe święta. Wszystkie zakupione artykuły oraz rzeczy zostały dostarczone w Weekend cudów do rodzin, które nie kryły radości i wzruszenia za ofiarowaną im pomoc.
            Szkolny organizator akcji Pan Piotr Zamoyski serdecznie dziękuje, każdemu kto dołączył w tym roku do akcji i ją wspomógł.

• Klasy piąte w Teatrze Capitol

• 15 grudnia klasy piąte były w Teatrze Capitol na przedstawieniu pt. „Pinokio”. Spektakl w reżyserii Tomasza Gawrona był zrealizowany na podstawie książki Carlo Collodi. Główną rolę zagrał Igor Obłoza. Dzieciom przedstawienie się podobało. Po spektaklu odbyło się spotkanie z Mikołajem, który częstował dzieci czekoladkami. Poszczególne grupy śpiewały piosenki świąteczne, dzięki czemu można było poczuć atmosferę nadchodzących świąt.

• Szlachetna paczka

• Nasze Szkolne Koło Wolontariatu jest wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc.
            SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH DARCZYŃCÓW.

• Klasa 5c w JURASSIC ADVENTURE

• 12 grudnia 2023r. klasa 5c wybrała się na międzynarodową multimedialną wystawę JURASSIC ADVENTURE w Muzeum Nowa Praga wymyśloną i wyprodukowaną przez Belgów. Uczniowie znaleźli się w prehistorycznej dżungli, gdzie zobaczyli najbardziej niezwykłe stworzenia, jakie kiedykolwiek znała nasza planeta, tj.  naturalnej wielkości, animowane ruchome dinozaury. Blisko 50 naturalnej wielkości gadów ruszających się i ryczących wywołało u zwiedzających efekt WOW.

• NASZA SZKOŁA

Prezentacja1.pptx