• Tegoroczne LATO W MIEŚCIE 2018r. w SP 61 upłynęło pod znakiem licznych atrakcji. Uczniowie odwiedzili wiele interesujących miejsc w Warszawie, biorąc udział w ciekawych warsztatach i lekcjach m.in. w Muzeum Narodowym, Muzeum Wojska Polskiego, Łazienkach Królewskich, Muzeum Farmacji, Muzeum Warszawy, Warszawskim ZOO, Kolorado, Stadionie Legii, Parku Szczęśliwickim: gra terenowa i zabawy na otwartych basenach, Straży i Policji. Nie zabrakło także
    • Rozpoczęcie roku szkolnego

3 września (poniedziałek)

Klasy I   -  godz. 10.30

Klasy IV i V  -  godz. 10.00

Klasy II, III, VI, VII, VIII  -  godz. 9.00

Klasy I i IV rozpoczynają rok szkolny uroczystym apelem w sali gimnastycznej.

Klasy II,  III,  V,  VI,  VII,  VIII - spotykają się w salach lekcyjnych.

• ZAPISY DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ
      ROK SZKOLNY 2018/2019

Podstawą przyjęcia dziecka do świetlicy szkolnej jest złożenie  karty zapisu

Należy wydrukować formularz, wypełnić, czytelnie podpisać i oddać kierownikowi bądź wychowawcom świetlicy
      (sala 53, drugie piętro) w następujących terminach:
      - klasy I – 3.09.2018 (w dniu rozpoczęcia roku szkolnego),
      - klasy II, III i starsze – do 5.09.2018

• Lato w mieście

Tegoroczne LATO W MIEŚCIE 2018r. w SP 61 upłynęło pod znakiem licznych atrakcji. Uczniowie odwiedzili wiele interesujących miejsc w Warszawie, biorąc udział w ciekawych warsztatach i lekcjach m.in. w Muzeum Narodowym, Muzeum Wojska Polskiego, Łazienkach Królewskich, Muzeum Farmacji, Muzeum Warszawy, Warszawskim ZOO, Kolorado, Stadionie Legii, Parku Szczęśliwickim: gra terenowa i zabawy na otwartych basenach, Straży i Policji. Nie zabrakło także zabaw, konkursów i gier rekreacyjno-sportowych na terenie SP 61. Piękna letnia pogoda dopisywała każdego dnia. Serdecznie zapraszamy już za rok.

• 22 czerwca

22 czerwca uroczyście zakończyliśmy kolejny rok nauki. Zaproszenie na uroczystość przyjęła pani Burmistrz Katarzyna Łęgiewicz. Uczniowie otrzymali świadectwa, wielu z nich odebrało dyplomy oraz nagrody za szczególne osiągnięcia. Uroczystość została uświetniona występami naszych wyjątkowo utalentowanych uczniów. Teraz udajemy się na zasłużone wakacje.
            Do zobaczenia we wrześniu.

• Fantastyczne stworki

Konkurs plastyczny „FANTASTYCZNE STWORKI”

Świetliczaki wzięły udział w konkursie plastycznym świetlic Ochoty.

Zadaniem było wykorzystanie wyobraźni i wykonanie pracy dowolną techniką płaską.

Zadbaliśmy o oryginalność pomysłów i estetyczny wygląd, i…

zdobyliśmy mnóstwo nagród !!!

W różnych kategoriach

• Ochocka Parada Niepodległości

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Ochocka Parada Niepodległości.

17 czerwca wzięliśmy udział w Ochockiej Paradzie Niepodległości. Trasa przebiegała od skrzyżowania ulic Białobrzeskiej i Częstochowskiej, ulicą Białobrzeską i skręciła w ul. Opaczewską, a następnie aleją Bohaterów Września i ulicą Drawską zaprowadziła nas do parku Szczęśliwickiego. W parku odbył się piknik połączony z występami scenicznymi. Nasze uczennice z kl. 3 przedstawiły układ taneczny z szarfami do „Croatian Rhapsody”, a uczniowie z kl. 4 zaśpiewali „Jeszcze jeden mazur dzisiaj”.

• Serdecznie dziękujemy

• za zakup stołu do Ping Ponga przez Radę Rodziców