• Spotkanie z Joanną Hentka

08.10.2018

8.10 gościliśmy w naszej szkole polską wioślarkę, brązową medalistkę igrzysk olimpijskich (2016) w czwórce podwójnej i brązową medalistkę mistrzostw świata (2013) oraz olimpijkę z Londynu (2012) Joannę Hentka (z domu Leszczyńska).

• Biegi przełajowe dziewcząt i chłopców

07.10.2018

Na stadionie Skry odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Ochota w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Aby dostać się na WOM trzeba wejść do czołowej dziesiątki najlepszych biegaczy
            z dzielnicy. Aż szóstka naszych zawodników zakwalifikowała się do LII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Są to Gabrysia Górny, która zajęła wspaniałe - 2 miejsce w dzielnicy, Aleksandra Warzocha miejsce 3 i Oliwia Engelard 8 miejsce .Wśród chłopców najlepiej pobiegł Maciej Pluta i Oskar Iwandowski. W każdej grupie startowało ok 30-40 dzieci z Dzielnicy Ochota. Serdecznie gratulujemy.

We wrześniu w Parku Szczęśliwickim odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Ochota w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców.Dziewczynki z klas 5 i 6 zajęły III miejsce w Dzielnicy Ochota, a chłopcy miejsce VI. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom i naszym trenerom.

• LII WOM

07.10.2018

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii LII WOM.

04.10.2018 na warszawskich boiskach AWF wystartowali nasi reprezentanci Dzielnicy Ochota. Na każdym starcie, na swój bieg czekało ok. 170 zawodników i zawodniczek z 18 dzielnic Warszawy. Nasza Gabrysia Górny z 6d zajęła 18 miejsce w biegu na 800 m, w Warszawie!!!!!!. To ogromny sukces. Oliwia Engelard z 7b uplasowała się w pierwszej czterdziestce, Aleksandra Warzocha z klasy 6d w pierwszej 70tce, Oskar Iwandowski z klasy 6d w setce a Kamil Zomerfeld z 6d zajął ok. 130 miejsce w Warszawie. Dokładne wyniki, jak je tylko otrzymamy, będą na tablicy w holu szkoły.

Serdecznie gratulujemy naszym zdolnym sportowcom, szczególnie klasie 6 d i wychowawczyni  pani Zosi Sołtys, która ma takich zdolnych uczniów.