• Konkurs monologów "To ja"

Wyniki Konkursu Monologów „To ja!”
            Dnia 8 maja 2018 odbył się w naszej szkole konkurs autoprezentacji w języku angielskim dla klas 4-6 oraz w języku niemieckim dla klas siódmych.
            Siedemnastu uczestników walczyło o palmę pierwszeństwa jako oratorzy.
            Jury w składzie: U. Postek, I. Karpińska, A. Poślednik (z ramienia uczniów),
             L. Harris, A. Masters oraz  Z. Sołtys postanowiło wyróżnić uczestników w trzech kategoriach:

Wśród uczestników angielskiej części konkursu
            W grupie młodszej (kl. 4)
            Kasię Olszak
            Karolinę Gesing
            W grupie starszej (kl. 5-6):
            Karolinę Than My Tam
            Kasię Marecka
            Radka Żołędowskiego
            oraz przyznać wyróżnienie za prezentację warsztatu artystycznego
             Allenowi Wołowskiemu.

Wśród uczestników niemieckiej części konkursu nie przyznano pierwszej nagrody.
            Wyróżnienia drugiego stopnia otrzymały Martyna Zmaza  i Tosia Walentek,
            a wyróżnienia trzeciego stopnia Michał Kowalczyk i Zuza Grad.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział i włożoną pracę.

Jury Konkursu