• 26 września obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków.
        Z tej okazji uczniowie klas 4-8 uczestniczyli w potyczkach słownych między klasami w języku angielskim i niemieckim.
        Zadaniem uczestników było zapamiętanie jak największej ilości wyrazów. Uczniowie musieli wykazać się nie tylko dobrą pamięcią, ale także umiejętnością współpracy w zespole.
        Zwyciężyła klasa 6c!  Nagroda- słodki poczęstunek i tydzień bez prac domowych!
        Gratulujemy serdecznie i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez nauczycieli języków obcych!

W listopadzie klasy 6-7 realizowały projekt "Państwa niemieckojęzyczne". Celem projektu było zapoznanie uczniów z kulturą i obyczajami państw, w których niemiecki jest językiem urzędowym. Uczniowie wykonali plakaty oraz prezentacje multimedialne, które zaprezentowali na forum klasy.