• Wolontariuszki

Nasze wolontariuszki w tym semestrze to Jade i Grace.

Jade
        Jade jest z Nowej Zelandii i jest już w Polsce drugi semestr. Poprzednio pomagała uczyć w Krakowie w szkole dla dzieci niewidomych i niedowidzących.

Jest spokojna i trochę nieśmiała, lubi historię, i to zarówno współczesną, jak i antyczną. Opowiada dzieciom o swoim kraju,
        o rodzinie i o świecie, w którym żyje. W naszej szkole podobają jej się dzieci – ich otwartość i chęć poznania nowych rzeczy.

Grace
        Grace jest Australijką, która jest po raz pierwszy poza swoim krajem. Jest pełna energii i chce pracować z dziećmi. Prowadzi czasami samodzielnie zajęcia, przygotowuje materiały i mobilizuje uczniów do kreatywności. Sama jest twórcza, lubi czytać i jest to jej główne hobby, pisze i wymyśla różne historie. Jest bardzo otwarta i pracowita. Praca z obydwiema dziewczynami to ciekawa przygoda! Każda klasa ma z nimi zajęcia raz w tygodniu.