UDZIAŁ NASZYCH PODOPIECZNYCH W MISTRZOSTWACH DZIELNICY OCHOTA W RAMACH LIX WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W WYBRANYCH DYSCYPLINACH SPORTOWYCH W PIERWSZYM KWARTALE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2025/2026
- 3 MIEJSCE zdobył Franek z klasy klasy 5B w indywidualnych biegach przełajowych chłopców w kategori ,,Dzieci" na dystansie 1000 m .
- 1 MIEJSCE zdobyły: Natalia i Pola z klasy 7b w badmintonie dziewcząt w kategori ,,Młodzież". Dziewczyny zdobyły Mistrzostwo Dzielnicy Ochota i awansowały do finału Warszawskiej Olimpiady Młodzieży!!!!!. Zawody odbędą się w 18 listopada.
- 2 MIEJSCE zdobyły: Marysia, Róża i Quynh z klasy 8c w badmintonie dziewcząt w kategori ,,Młodzież"
- 2 MIEJSCE zdobyli: Janek, Bartosz i Mikołaj z klasy 8c w badmintonie chłopców w kategori ,,Młodzież"
- 2 MIEJSCE zdobyły: Tosia z 5a, Maja i Daria z 5b w badmintonie chłopców w kategori ,,Dzieci"
- 2 MIEJSCE zdobyli: Franek, Filip i Janek z 5b w badmintonie chłopców w kategori ,,Dzieci"
- 2 MIEJSCE dla zawodników i zawodniczek z klas ósmych w szachach w kategori ,,Młodzież"
Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom serdecznie gratulujemy tak wspaniałych sukcesów sportowych i trzymamy kciuki w następnych rozgrywkach.):):) Szczegółowe informacje na temat udziału w pozostałych dyscyplinach sportowych oraz więcej zdjęć znajdziecie Państwo w zakładce sukcesy sportowe.