• 3a - wigilia klasowa

22.12.2019

W piątek 20 grudnia mieliśmy wigilię klasową. Dziękujemy rodzicom a w szczególności Pani Kindze i Pani Sylwii za przygotowania. Złożyliśmy sobie życzenia, odśpiewaliśmy kolędy, obejrzeliśmy jasełka i wspólnie spędziliśmy czas.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia
            składamy Wszystkim serdeczne życzenia
            wszelkiej pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery,
            ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr.
            Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia,
            poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia
            towarzyszą Wszystkim przez cały Nowy Rok.

Życzy klasa 3a i wszystkie Panie

• 3b - Jasełka Bożonarodzeniowe

20.12.2019

20 grudnia odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe w wykonaniu kl. 3b. Klasa 3b swoim przedstawieniem chciała choć odrobinę wprowadzić wszystkich w niezwykłą atmosferę Świąt. Uczniowie zaśpiewali następujące kolędy: "Jest taki dzień", "Dzisiaj w Betlejem", "Wśród nocnej ciszy", "Pójdźmy wszyscy do stajenki", "Świeć gwiazdeczko".

• 2b - jasełka

20.12.2019

Okres świąt Bożego Narodzenia jest czasem bardzo ważnym dla wszystkich. Uczniowie klasy 2b również biorą udział w przygotowaniach do świąt. Dnia 16 grudnia 2019r. wystąpili przed swoimi rodzicami w jasełkach. Rodzice uczniów mogą być z nich bardzo dumni za ich chęci i starania.

• 5a - wigilia klasowa

20.12.2019

Klasa 5 a wraz z wychowawcami życzy wszystkim Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom Szkoły oraz naszym Koleżankom i Kolegom zdrowych, rodzinnych, wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Wystrzałowego Sylwestra i Nowego Roku!