• 1b - wyjście do Teatru Capitol

12.12.2022

9 grudnia 2022 roku klasa 1b udała się do Teatru Capitol na spektakl pod tytułem "Królowa Śniegu". Klasowe wyjście odbyło się dzięki uprzejmości Pani Sandry Korzeniak, która jest mamą jednej z naszych uczennic. Pani Sandra zaprosiła klasę do swojego miejsca pracy i zagrała w przedstawieniu tytułową rolę. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że mieliśmy przyjemność odwiedzić teatr, obejrzeć niezwykle przedstawienie i poznać lepiej pracę aktora. Po spektaklu na sali pojawił się Święty Mikołaj! Zostaliśmy obdarowani pysznymi cukierkami i z uśmiechem na twarzach wróciliśmy do szkoły. Serdecznie dziękujemy i polecamy młodym widzom udanie się do teatru na "Królową Śniegu".

• Ozdoby świąteczne

12.12.2022

Uczniowie klas szóstych w ramach lekcji techniki przygotowywali ozdoby świąteczne.  Do wykonania prac używali m.in. wypalarek do drewna oraz długopisów 3D w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Efekty ich prac zostały umieszczone w gazetce szkolnej :)

• Ochota na Święta

09.12.2022

5 grudnia klasa 3a wzięła udział w wydarzeniu Ochota na Święta. Tematem przewodnim był łańcuch do nieba wykonany przez uczestników i podopiecznych ochockich placówek, który połączył wszystkich w symbolicznym korowodzie w Parku Pięciu Sióstr. Nie zabrakło występów wokalnych, animacji oraz niespodzianek dla dzieci.