• Poczta Walentynkowa w szkole SP61 - 14.02.2024

• Wyniki rankingu klas podczas ,,Dnia 14 Lutego'' w naszej szkole.
            W kategorii ,,Największej ilości otrzymanych Walentynek zwyciężyły klasy 6c i 6a. Na uwagę zasługuje hojne obdarowywanie walentynkami uczennic Diany Bayoumy z klasy 6a oraz Mai Górskiej z klasy 6c. Obie uczennice ze względu na uznanie, sympatię przyczyniły się do wygranych swoich klas.
            Zaś w kategorii ciekawa tematyczna tablica klasowa - ,,Walentynki''
            Pierwsze miejsce 10pkt/10pkt klasy 8a i 6c - sala nr 37
            Drugie miejsce 9pkt/10pkt. klasy 5a, 7c - sala nr 48
            Trzecie miejsce 8pkt./10pkt. klasa 6b - sala nr 40
            Czwarte miejsce:  7pkt./10pkt. klasy 8c sala nr  47, klasa 5c sala nr 41, klasa 7a sala nr 20
            Piąte miejsce 5pkt./10pkt. klasa 4b sala nr 36
            Nagrodą dla klas które zajęły miejsca na podium jest możliwość jednokrotnego przesunięcia sprawdzianu z wybranego przedmiotu po wcześniejszym uzgodnieniu z nauczycielem, u którego klasa będzie ten sprawdzian pisała.

Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w świętowaniu Dnia 14 Lutego  w naszej szkole. Zachęcam do dalszej wspólnej zabawy i rywalizacji przy kolejnych imprezach, konkursach organizowanych przez Samorząd Uczniowski. Wielkie podziękowania za nieocenioną pomoc wszystkim zaangażowanym w przygotowanie, dekorowanie i nadzorowanie tego dnia.

Pozdrowienia przesyła Ireneusz Topoliński opiekun S.U.

• 5c w Muzeum Powstania Warszawskiego

• 19 lutego br. klasa 5c wybrała się do Muzeum Powstania Warszawskiego na lekcję muzealną pt. "Dzieci walczącej Warszawy". Po wprowadzeniu w tematykę lekcji muzealnej, odbywającej się w muzealnej  sali wykładowej, uczniowie udali się z przewodnikiem na ekspozycję, gdzie zobaczyli części wystawy związane z tematem odbywanych zajęć.

• Walentynki w świetlicy

• 14.02. - to dzień, w którym wszyscy wyznajemy sobie sympatię, przyjaźń oraz miłość. ❤Z tej okazji świetliczaki przygotowywały czerwone serduszka, wykonane metodą origami. Złożone serca zostały podarowane wybranym przez dzieci osobom - koleżankom,  kolegom i nauczycielom :)

Z okazji walentynek wychowankowie otrzymali słodki poczęstunek - lizaki w kształcie serca.

• Warsztaty w klasie 2b

• 14 lutego klasa 2b wzięła udział w warsztatach plastycznych. Uczniowie w ramach przygotowania do dnia rodziny ozdobili ekologiczne torby na zakupy, które już w maju zaniosą do swoich domów. Dziękujemy przemiłej Pani, która przyjechała do nas i poprowadziła warsztaty. To był super spędzony czas.

• Piątek 19.04.2024

• NASZA SZKOŁA