• 6a na warsztatach w MDK Ochota

• 6 grudnia 2023 roku klasa 6a wybrała się na warsztaty do MDK na Ochocie. Grupa wykonała kolorowe, świąteczne kartki. Praca była wyzwaniem dla uczniów, ponieważ wymagała umiejętności szycia za pomocą igły i nitki oraz zapamiętania dokładnej instrukcji. Pochłonięci wyszywaniem, wyborem kolorów nitek i doborem ozdób spędziliśmy miło czas. To była idealna forma wyciszenia się i spędzenia czasu z rówieśnikami. Dziękujemy Paniom, które cierpliwe tłumaczyly każdy krok i chętnie nam pomagały.

• V Warszawski Festiwal Wolontariatu Szkolnego

• W dniach 5-6 grudnia odbył V Warszawski Festiwal Wolontariatu Szkolnego prowadzony przez Centrum Edukacji Obywatelskiej.

W rywalizacji wzięło udział 37 drużyn z 19-tu warszawskich szkół. Komplet zadań wykonały 32 drużyny, w tym nasza reprezentowana przez przedstawicieli Szkolnego Koła Wolontariatu.

Mieliśmy do wykonania 5 zadań wymagających kreatywności, współpracy w zespole i znajomości technologii informacyjnej.

Jesteśmy jedną z drużyn , która w nagrodę otrzyma słodki upominek.

We współpracy siła!

• 2c nad Wisłą

• 5 grudnia klasa 2c wybrała się na warsztaty na temat „Czary mary nad Wisłą” do Pawilonu EdukacyjnegoKamień znajdującego się na prawym brzegu Wisły w okolicy Mostu Gdańskiego. Dowiedzieliśmy się, co tojest las łęgowy oraz jakie rośliny i zwierzęta można w nim spotkać. Poznaliśmy też dawne wierzeniazwiązane z rzeką i drzewami.Po zajęciach mieliśmy trochę czasu do zabawy na śniegu.

• Mikołajki w kl. 5b

• 5 grudnia z okazji mikołajek uczniowie klasy 5b wręczali sobie prezenty. Wszyscy dobrze się bawili i miło spędzili czas w swoim gronie. Natomiast 6 grudnia dzieci pojechały do teatru na przedstawieniu pt. „Tajemnica Tomka Sawyera”. Musical przypadł im do gustu. W drodze powrotnej do szkoły wszyscy podziwiali dekoracje świąteczne na ulicach.

• Czwartek 18.04.2024

• NASZA SZKOŁA