DYREKTOR SZKOŁYRenata Wrotniak
WICEDYREKTORZY
Bożena Grzegorczyk
Magdalena Oprządek
EWA
ADAMCZYKNAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE KL. 2A
WIKTOR
BAŁAGURAJĘZYK ANGIELSKI
ANNA
BEKIERMATEMATYKA
WYCH. KL. 5CKATARZYNA
BENZANAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE KL.1B ALEKSANDRA
BIELESZAEDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
WYCH. KL. 3AKRYSTYNA
BRZESKAFIZYKA
MATEMATYKA, WYCH. KL. 7BHALINA
CHARYTONOWICZBIOLOGIA, WDŻ
MARZENA
CHUDZYŃSKANAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE KL. 3A
DARIUSZ
CIECIERSKIINFORMATYKA
PAWEŁ
CIEŚLAKOWSKIRELIGIA MAGDALENA
CIEŚLIKEDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
WYCH. KL. 1BPAWEŁ
ĆWIKŁOWSKIWYCHOWANIE FIZYCZNE
KAMILA
CZAJA-MAŹNAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE KL 8A BARBARA
CZARNYMUZYKA
MARIA
DONICANAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE BEATA
DUDZIAK
-TOMASZEKHISTORIA, BIBLIOTEKA, WOS
DORADZTWO ZAWODOWE
WYCH. KL. 8BMICHALINA
DYNAKNAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE KL. 2A DAWID
GAWARZYCKINAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE KL. 2A
TECHNIKA
INFORMATYKA
WIESŁAWA
GODLEWSKAŚWIETLICA
AGNIESZKA
GRODZKAMATEMATYKA
WYCH. KL. 4CBOŻENA
GRZEGORCZYKWICEDYREKTOR
MATEMATYKA
JOLANTA
GRZESZCZAKEDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
WYCH. KL. 2AEWA
JAKUBIKJĘZYK POLSKI
WYCH. KL. 8Cks. RADOSŁAW
JUREWICZRELIGIA
KATARZYNA
KLIMEKPSYCHOLOG ANNA
KONIARSKAEDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
WYCH. KL.3CVIOLETTA
KOSSOWSKAJĘZYK POLSKI, HISTORIA
WYCH. KL. 6BANGELIKA
KOWALCZYKNAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE KL. 4A MAGDALENA
KOZIARAMATEMATYKA JAKUB
KUBICKIPEDAGOG BEATA
LESZCZYŃSKANAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE, WYCH. KL. 7A
ALEKSANDRA
LIBERA-KOZIOŁPSYCHOLOG
BARTŁOMIEJ
MACIĄGWYCHOWANIE FIZYCZNE MAGDALENA
MAJCHERNAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE, WYCH. KL. 4A
JĘZYK POLSKIBEATA
MAJEWSKAEDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
WYCH. KL. 2BBARBARA
MIKOŁAJCZYKNAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE KL. 1A
PEDAGOG SPECJALNY
KAROLINA
NAWROCKANAUCZYCIEL
WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE KL. 6AMARTA
NIEWIAROWSKAEDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
WYCH. KL.3BEWA
NIZIOŁ-KAWKAJĘZYK POLSKI
WYCH. KL. 5BZOFIA
NOWAKOWSKANAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE KL. 7A
WDŻ
ANNA
ORLIKEDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
WYCH. KL. 1C
AGNIESZKA
PARAFINIUKNAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE, WYCH. KL. 7C
PEDAGOG SPECJALNY
TERAPEUTA RĘKIARLETA
PATYROWSKA-
GRADKOWSKANAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE KL. 3A PIOTR
PĄZIKWYCHOWANIE FIZYCZNE
MAŁGORZATA
PELOWSKAJĘZYK ANGIELSKI
WYCH. KL. 6AANNA
PETRYKOWSKAJĘZYK ANGIELSKI MONIKA
PISKORSKACHEMIA
URSZULA
POSTEKJĘZYK NIEMIECKI
WYCH. KL. 8A
PAULINA
REDOSZŚWIETLICA MONIKA
SĘDROWSKAREHABILITACJA
ANNA
SKIERSKAWYCH. KL. 2C
JĘZYK ANGIELSKIDOROTA
STACHEWICZWYCHOWANIE FIZYCZNE
TERESA
SZALAJĘZYK POLSKI
WYCH. KL. 6CZUZANNA
SZYMANOWSKAPSYCHOLOG IRENEUSZ
TOPOLIŃSKIGEOGRAFIA
EDB
WFROMUALDA
TUREKKIEROWNIK ŚWIETLICY
s. TYMOTEUSZA RELIGIA ANDRZEJ
URBAŃSKIŚWIETLICA
WFBEATA
WIECZOREK-SUCHETAWYCH. KL. 4B ALICJA
WOLFFBIOLOGIA
WYCH. KL. 5ARENATA
WROTNIAKDYREKTOR
PRZYRODA,
GEOGRAFIAPIOTR
ZAMOYSKI,
WYCHOWANIE FIZYCZNE
WYCH. KL. 7CALINA
ŻELAZOWSKAINFORMATYKA, TECHNIKA