• Ochocka Parada Niepodległości

17.06.2018

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Ochocka Parada Niepodległości.

17 czerwca wzięliśmy udział w Ochockiej Paradzie Niepodległości. Trasa przebiegała od skrzyżowania ulic Białobrzeskiej i Częstochowskiej, ulicą Białobrzeską i skręciła  w ul. Opaczewską, a następnie aleją Bohaterów Września i ulicą Drawską zaprowadziła nas do parku Szczęśliwickiego. W parku odbył się piknik połączony z występami scenicznymi. Nasze uczennice z kl. 3 przedstawiły układ taneczny z szarfami do „Croatian Rhapsody”, a uczniowie z kl. 4 zaśpiewali „Jeszcze jeden mazur dzisiaj”.

Serdecznie podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli w przygotowaniu parady a także dla jej uczestników.

• Fantastyczne stworki

20.06.2018

Konkurs plastyczny „FANTASTYCZNE STWORKI”

Świetliczaki wzięły udział w konkursie plastycznym świetlic Ochoty.

Zadaniem było wykorzystanie wyobraźni i wykonanie pracy dowolną techniką płaską.

Zadbaliśmy o oryginalność pomysłów i estetyczny wygląd, i…

zdobyliśmy mnóstwo nagród !!!

W różnych kategoriach

zajęliśmy:

1 pierwsze miejsce,

4 drugie miejsca,

2 trzecia miejsca

i 3 wyróżnienia .

• 1a w Papugarni

13.06.2018

W ramach Dnia Dziecka dzieci z klasy 1a wraz z nauczycielami wybrały się do Papugarni. Dzieciom bardzo podobało się obcowanie z Papugami oraz to, że miały możliwość mieć je na dłoniach jak również fakt że mogły nakarmić je ziarnami. Po powrocie każde z dzieci miało za zadanie namalować papugę która im się najbardziej spodobała, dzięki temu powstały piękne prace.