• Przegląd talentów kl. 4-7

27.03.2018

W tegorocznym pokazie talentów kl. IV-VII udział wzięli następujący uczniowie:

• Marysia Grzegorczyk z kl. 7c,
            • Emilka Pelczar i  Karolina Gesing, z kl.4d
            • Wiktoria Kowalska z kl. 6c
            • Zosia Galera z kl. 4d
            • Mateusz Niżnik z kl. 6b
            • Allen Wołowski z kl. 7a
            • Ola Warzocha z kl. 5d
            • Krzysztof Skurzyński z kl. 5d
            • Ervanur Kuzucu z kl. 6a
            • Kamila Grzegorczyk z kl. 7a

Prowadzącymi byli: Kamila Grzegorczyk z kl. 7a i Igor Dziewulski z kl. 7b.

Nad całością czuwała p. Anna Zagdańska.

• 6a w Muzeum Powstania Warszawskiego

27.03.2018

W piątek 23.03.18r. kl. 6a wybrała się do Muzeum Powstania Warszawskiego. Większość uczniów odwiedziła to szczególne miejsce po raz pierwszy. Pani Przewodnik pięknie opowiadała o 63 dniach sierpnia 1944r.  Uczniowie mogli zobaczyć prywatne pamiątki walczących - listy, wiersze, rzeczy osobiste, przejść kanałem, „dotknąć” bijącego serca powstania oraz obejrzeć niedługi, ale przejmujący film w 3D pokazujący Warszawę zaraz po wyzwoleniu jako istne "morze ruin".

Następnie klasa przeszła do skrzyżowania ulicy Chłodnej z Żelazną, by zobaczyć pomnik w formie instalacji artystycznej, upamiętniający drewniany most istniejący w tym miejscu w getcie warszawskim
            w 1942r.

Opiekę nad klasą sprawowały:  wychowawczyni p. Beata Leszczyńska i p. Anna Zagdańska – katechetka.

• Przegląd talentów kl. 1-3

22.03.2018

21 marca w naszej szkole odbył się pokaz talentów uczniów klas 1-3. Uczniowie zaprezentowali swoje różnorodne umiejętności. Lena pokazała swoje wyroby z modeliny a  Malwina pracę plastyczną. Olek recytował wiersz „Jeż”.

Swoje umiejętności wokalne zaprezentowali: Karol, Zosia, Maja i Marysia, Olivia, Zuzia, Nikola i Julia, Maja, Marysia i Marta. Talentem tanecznym wykazali się: Emilka, Lena, Karolina i Yasmina, Nikola i Malwina oraz Julia i Szymon.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za występ.