• „Lato w Mieście” 2019
        24 czerwca - 30 sierpnia 2019 r.

Zapisy do Warszawskiego Programu „Lato w Mieście” 2019 będą się odbywały się w dniach od 18 kwietnia 2019 r. od godz. 12:00 do dnia 30 kwietnia 2019 r. do godz.12.00 za pośrednictwem elektronicznego systemu zgłoszeń znajdującego się na stronie:

Po zarejestrowaniu kandydata w systemie rekrutacji rodzic/opiekun prawny kandydata otrzymuje informację o zakwalifikowaniu do Programu:

- na adres mailowy podany w zgłoszeniu;

- uzyskuje po zalogowaniu się  w elektronicznym systemie zgłoszeń pod adresem: warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl w terminie od dnia 6 maja br. od godziny 16.00.

Warunkiem koniecznym przyjęcia zakwalifikowanego  uczestnika jest potwierdzenie woli udziału w Programie przez rodzica/opiekuna prawnego poprzez złożenie podpisanej karty kwalifikacyjnej oraz potwierdzenia dokonania opłaty za posiłki lub zaświadczenia o zwolnieniu z opłat z macierzystej szkoły w terminie od dnia 7 maja 2019 r. od godziny 8.00 do dnia 16 maja 2019 r. do godziny 16.00 w szkołach, do których uczestnik został zakwalifikowany.

Informacja o przyjęciu kandydata, po potwierdzeniu woli przez rodzica/opiekuna  zostanie opublikowana w systemie w dniu 20 maja 2019 r. o godz.16.00.

Będzie ona dostępna:

- po zalogowaniu się  w elektronicznym systemie zgłoszeń pod adresem: warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl – dostęp natychmiastowy;

- przesłana mailem na adres podany w zgłoszeniu - zgodnie z  możliwościami systemu.

Harmonogram zapisów do Programu "Lato w Mieście" 2019 – rekrutacja podstawowa

Etap zapisów/czynności kandydata

od

do

godzina 12.00

godzina 12.00

Rejestracja (logowanie się) w systemie kandydatów

Informacja o kandydatach zakwalifikowanych

i niezakwalifikowanych

godzina 10.00

Pobranie z systemu karty kwalifikacyjnej do każdej szkoły, do której kandydat został zakwalifikowany

Dokonanie opłaty za żywienie

godzina 8.00

godzina 16.00

Potwierdzanie woli udziału w Programie Lato w Mieście 2019, w każdej szkole podstawowej, do której kandydat został zakwalifikowany poprzez złożenie:

- karty kwalifikacyjnej

- potwierdzenia opłaty za żywienie lub zaświadczenia o zwolnieniu z opłat

Potwierdzenie woli jest warunkiem udziału w Programie

godzina 14.00

Informacja o kandydatach, którzy potwierdzili wolę udziału.

Ostateczną decyzję o przyjęciu do Programu podejmuje organizator wypoczynku

Aktualizacja wykazu wolnych miejsc

Szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji i pełnego harmonogramu Warszawskiego Programu „Lato w Mieście” 2019 znajdują się na stronie Biura Edukacji: